#NEWIN: Moje nová láska aneb článek o krájecím prkénku

Mám pár problémů. Dost často se nadchnu pro něco, co by normální člověk bral asi jako něco, co nestojí za řeč. A vy, co mě čtěte pravidelně, taky brzy odhalíte, že ačkoliv si děsně ráda vytvářím všelijaké "jízdní" řády, moc mi nejde je dodržovat. Takže když řeknu, že budu psát články v určité dny na určitá témata, vydrží mi to bohužel tak týden dva a pak mě něco nadchne a je po všem. Takže tenhle článek je prostě úplně, ale úplně mimo, ve všech směrech. Psaný v pondělí a věnovaný jednomu neuvěřitelně hebkému a krásnému krájecímu prkénku!Jenže já si nemůžu pomoct. Přišel mi totiž balíček od Ateliéru Blaha. Znáte? Určitě se mrkněte.
Za prvé mám radost, že balíček vůbec dorazil! To víte, taková dálka a navíc byl pan Blaha ochotný balíček poslat až sem! A za druhé, je to prostě nádhera. Objednávala jsem peněženku pro norečka no a když už jsem platila poštovné, tak jsem k objednávce přišoupla tohle roztomilé prkýnko ve tvaru maličkého domečku, které je podle mě navíc děsně fotogenické! A akorát pasuje k našemu malému bytu, co?


 No. Je prostě úžasné, opravdu masivní, i když malinké, takže i samo stojí a pak domeček připomíná ještě víc. A je neuvěřitělně hebké, takže ho moc ráda hladím. A ano, dost často se nadchnu pro takové věci, jako je krájecí prkýnko, a potřebuji to se všemi sdílet. Nedá se nic dělat! Jenže není to vlastně tak, že šťastný život je jen skládanka miliardy maličkých šťastných a nadšených okamžiků?

Pro co jste se dneska nadchli vy?


P.S. Noreček je z pěněženky nadšený a jak sám řekl: "I don't like it, I love it!". Což je v jeho případě královská pocta. Už když jsem na peněženku narazila, bylo i jasné, že je přesně pro něj. Jen na jednu kartu a bankovky, v jeho oblíbené modré a s vyraženými iniciály!

A aby bylo jasno. Nespolupracuji s žádnou firmou (zatím), vše jsem si zaplatila a Atelier Blaha propaguji proto, že je to česká maličká firma, která vyrábí úžasně stylové, krásné, dostupné, ručně vyráběné věci, které prostě stojí za to propagovat.  

4 komentáře

 1. Milá Barb,hladkaj prkénko,je to vlastne miniatúra tvojho sna o domove...bývanie,kvalitné ,z dobrého materálu....TVOJ MALÝ DOMČEK :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásně jsi to napsala Ali, máš úplnou pravdu!!

   Vymazat
 2. tvůj blog je prostě super! Fakt se mi moc líbí, máš skvělý nápady a moc hezky píšeš. Jen tak dál, ať mám kde čerpat inspiraci :-)

  OdpovědětVymazat